Verkiezingen van zondag 13 juni 2004 |
|
VLD - Kandidatenlijst Vlaamse Raad |
|
Lijst nr. Kieskring Oost-Vlaanderen |
|
Effectieven |
Goedgekeurd door het VLD-provinciaal bestuur van Oost-Vlaanderen op 23 maart 2004 en op door de VLD-leden bij elektronische stemming afgesloten op donderdag 1 april. Goedgekeurd met 65,60 %. |
1 | DE GUCHT Karel | M | Berlare | ||||
2 | DENYS André | M | Zulte | ||||
3 | VAN DER BORGHT Vera | V | Aalst | ||||
4 | LACHAERT Patrick | M | Merelbeke | ||||
5 | HOEBEKE Anne-Marie | V | Wetteren | ||||
6 | DE MEULEMEESTER Marnic | M | Oudenaarde | ||||
7 | VAN ROUVEROIJ Sas | M | Gent | ||||
8 | SOUGUIR Sami | M | Gent | ||||
9 | BAUWENS Peter |
( Vivant ) |
M | De Klinge | |||
10 |
DE WAELE Patricia |
V | Evergem | ||||
11 | BROWAEYS Jozef | M | Horebeke | ||||
12 | BACKAERT Dirk | M | Stekene | ||||
13 | VERDOODT Annemie | V | Aalst | ||||
14 | TAYLOR Kenneth | M | Serskamp | ||||
15 | CLAEYSSENS Sabine | V | Gent | ||||
16 | VAN RYSSELBERGHE Sabine | V | Lokeren | ||||
17 | WATERSCHOOT Tom | M | Hamme | ||||
18 | DE MEYER Isabelle | V | Lochristi | ||||
19 | VERHOEVE Martine | V | Gent | ||||
20 | ROESBEKE Vera | V | Zomergem | ||||
21 | NACHTERGAELE Veerle | V | Wortegem-Petegem | ||||
22 | CLEYMAET Ingrid | V | Sint-Gillis | ||||
23 | DE CONINCK Philippe | M | Bassevelde | ||||
24 | MEGANCK Nathalie | V | Haaltert | ||||
25 | VAN WAUWE Erna | V | Beveren | ||||
26 | CASTEUR Michel | M | Ninove | ||||
27 | VERHOFSTADT Guy | M | Gent - Mariakerke | ||||
Opvolgers |
|||||||
1 | CORDEEL Marc | M | Temse | ||||
2 | WILLE Paul | M | Eeklo | ||||
3 | EECKHOUT Hilde | V | Zwalm | ||||
4 | BRUGGEMAN Hilde | V | Buggenhout | ||||
5 | STEYLEMANS Johan | M | Aalst | ||||
6 | DE JONGE Filip | M | Sinaai-Waas | ||||
7 | DE DOBBELEER Patrick | M | Ronse | ||||
8 | HAAZE-CLAEYS Jenny | V | Gent | ||||
9 | DE SCHRIJVER Hugette |
( Vivant ) |
V | Sint-Niklaas | |||
10 | VIAENE Ann | V | Sint-Lievens-Houtem | ||||
11 | DE LAT Marc | M | Erpe-Mere | ||||
12 | VAN TITTELBOOM-VAN CAUTER | V | Borsbeke | ||||
13 | DIERICKX Hilde | V | Dendermonde | ||||
14 | DE PADT Guido | M | Geraardsbergen | ||||
15 | MOERMAN Fientje | V | Sint-Martens-Latem | ||||
16 | DE CROO Herman | M | Brakel | ||||
Laatste update van deze pagina gebeurde op: zaterdag 23 april 2005 17:30 | ||
Webmaster Aurel Kielemoes |